СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 90X200 INTER CERAMIC 113 MW/90 UV
Код: 237967
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.57 €
/
12.85лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.38€
/
10х33.99лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 113 MW/90 UV |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ХРОМ ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354271496 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















