СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 90X200 INTER CERAMIC 113 MW/90 UV
Code: 237967
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 200.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
Interest, fees and APR

10х17.38€
/
10х33.99лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 113 MW/90 UV |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ХРОМ ПРОФИЛ |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354271496 |
No documents were found for this product

English 






















