СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 50Х188 RGC WALKIN
Код: 134821
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 50.00 см
- ВИСОЧИНА : 188.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.48 €
/
6.81лв.
| Марка | RGC |
| МОДЕЛ | WALKIN |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА | 188.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800236766216 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















