СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 50Х188 RGC WALKIN
Code: 134821
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- WIDTH : 50.00 см
- HEIGHT : 188.00 см
Shipping:
See credit plans
from3.48 €
/
6.81лв.
| Brand | RGC |
| MODEL | WALKIN |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| WIDTH | 50.00 см |
| HEIGHT | 188.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800236766216 |
No documents were found for this product

English 





















