ПОДОВ СИФОН РОГОВ 110Х110 С ВГРАДЕНО СТЪКЛО ЧЕРНО AKVO DS-11-CD-1
Code: 491102
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 110.00 см
- WIDTH : 110.00 мм
- HEIGHT : 700.00 мм
Shipping:
| Brand | AKVO |
| MODEL | DS-11-CD-1 |
| MATERIAL | PVC/СТЪКЛО |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 110.00 см |
| WIDTH | 110.00 мм |
| HEIGHT | 700.00 мм |
| WEIGHT | 224 г |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕШЕТКА ЗА ЗАДЪРЖАНЕ НА КОСМИ |
| EAN | 8680445432042 |
No documents were found for this product

English 























