ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120Х195 RGC BELLA W1
Код: 128971


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 120.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.02 €
/
11.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.94€
/
10х31.18лв.
Цена: 227.70 €159.39 € / 311.74 лв.
Спести: 30 %
| Марка | RGC |
| МОДЕЛ | BELLA W1 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КОМПЕНСАТОРЕН ПРОФИЛ 0-20MM |
| ШИРИНА | 120.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800236765776 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















