ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120Х195 RGC BELLA W1
Code: 128971


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- WIDTH : 120.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.02 €
/
11.77лв.
Interest, fees and APR

10х15.94€
/
10х31.18лв.
Price: 227.70 €159.39 € / 311.74 лв.
Save: 30 %
| Brand | RGC |
| MODEL | BELLA W1 |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | КОМПЕНСАТОРЕН ПРОФИЛ 0-20MM |
| WIDTH | 120.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800236765776 |
No documents were found for this product

English 




















