ПОДОВ СИФОН РОГОВ 100Х100 ИНОКС AQUASTO INOX PL
Код: 497470
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 10.00 см
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
Доставка:
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ | INOX PL |
| МАТЕРИАЛ | PVC / НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 3800158601879 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















