ПОДОВ СИФОН РОГОВ 100Х100 ИНОКС AQUASTO INOX PL
Code: 497470
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
Shipping:
| Brand | AQUASTO |
| MODEL | INOX PL |
| MATERIAL | PVC / НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 3800158601879 |
No documents were found for this product

English 






















