ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120-140X190 INTER CERAMIC 119G/120
Код: 144743
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ТОНИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ШИРИНА : 140.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от7.73 €
/
15.12лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 119G/120 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ТОНИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 120-140 CM |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354248795 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















