ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120-140X190 INTER CERAMIC 119G/120
Code: 144743
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : ТОНИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- WIDTH : 140.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.73 €
/
15.12лв.
Interest, fees and APR

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 119G/120 |
| COLOUR OF THE GLASS | ТОНИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 120-140 CM |
| WIDTH | 140.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354248795 |
No documents were found for this product

English 






















