ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120-140X190 INTER CERAMIC 118/120
Код: 124603
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОРАЦИЯ
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ШИРИНА : 140.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.68 €
/
13.06лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.69€
/
10х34.60лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 118/120 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОРАЦИЯ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 120-140 CM |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 6988354243974 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















