ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120-140X190 INTER CERAMIC 118/120
Code: 124603
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОРАЦИЯ
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- WIDTH : 140.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.68 €
/
13.06лв.
Interest, fees and APR

10х17.69€
/
10х34.60лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 118/120 |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОРАЦИЯ |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 120-140 CM |
| WIDTH | 140.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 6988354243974 |
No documents were found for this product

English 






















