ПЕНДЕЛ 3XE27 ЧЕРЕН EGLO CHISLE
Код: 230903





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CHISLE
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от3.78 €
/
7.39лв.
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | CHISLE |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ВИСОЧИНА | 130.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 42.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,3X40W |
| EAN | 9002759434991 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














