LED ПЕНДЕЛ 4ХGU10 ЗЛАТО/ЧЕРНО OSRAM SECTORAL
Код: 248793
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SECTORAL
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН/ЗЛАТИСТ
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | SECTORAL |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ, СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 49.00 см |
| ШИРИНА | 6.00 см |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/ЗЛАТИСТ |
| ТЕГЛО | 1.065 kg |
| EAN | 4099854588907 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













