ПЕНДЕЛ 3XE27 ЧЕРЕН EGLO CHISLE
Code: 230903





The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : CHISLE
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from3.78 €
/
7.39лв.
| Brand | EGLO |
| MODEL | CHISLE |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| HEIGHT | 130.00 см |
| DIAMETER SM | 42.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,3X40W |
| EAN | 9002759434991 |
No documents were found for this product

English 














