LED PENDANT 4XGU10 GOLD/BLACK OSRAM SECTORAL
Code: 248793
In stock
Short Description
- MODEL : SECTORAL
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : BLACK/GOLD
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | SECTORAL |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ALUMINIUM, STEEL |
| LENGTH | 49.00 см |
| WIDTH | 6.00 см |
| HEIGHT | 110.00 см |
| COLOUR | BLACK/GOLD |
| WEIGHT | 1.065 kg |
| EAN | 4099854588907 |
No documents were found for this product

English 













