ГОТВОРСКА ПЕЧКА ЧУГУНЕН ПЛОТ PROMETEY ПРАКТИК ЛУКС ЕКО
Код: 135989
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от24.14 €
/
47.21лв.
Лихва, такси и ГПР

10х63.90€
/
10х124.98лв.
| Марка | PROMETEY |
| МОДЕЛ | ПРАКТИК ЛУКС ЕКО |
| ТИП ПЕЧКА | ПЕЧКИ |
| РАЗМЕРИ ФУРНА | 43X46X23CM |
| ДИМООТВОД | 130CM |
| МОЩНОСТ-KW | 9.50 KW |
| ЦВЯТ | БОРДО |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 93x53x83cm |
| ТЕГЛО | 103.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОГНИЩЕ: 26X43.5X42CM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 103.000 kg |
| EAN | 3800501195154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























