ГОТВОРСКА ПЕЧКА ЧУГУНЕН ПЛОТ PROMETEY ПРАКТИК ЛУКС ЕКО
Code: 135989
In stock
Shipping:
See credit plans
from24.14 €
/
47.21лв.
Interest, fees and APR

10х63.90€
/
10х124.98лв.
| Brand | PROMETEY |
| MODEL | ПРАКТИК ЛУКС ЕКО |
| STOVE TYPE | STOVE |
| OVEN DIMENTIONS | 43X46X23CM |
| SMOKE OUTLET | 130CM |
| MAX POWER | 9.50 KW |
| COLOUR | БОРДО |
| DIMENSION (H, W, D) | 93x53x83cm |
| WEIGHT | 103.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОГНИЩЕ: 26X43.5X42CM |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 103.000 kg |
| EAN | 3800501195154 |
No documents were found for this product

English 

























