ПРАХОСМУКАЧКА ЗА КАМИНА RAIDER RD-WC02
Code: 479248
In stock
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-WC02 |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | VACUUM FOR THE FIREPLACE |
| WEIGHT | 4.300 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1000 W, 18 Л. |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.300 kg |
| EAN | 3800123173448 |
No documents were found for this product

English 













