ПРАХОСМУКАЧКА ЗА КАМИНА RAIDER RD-WC02
Код: 479248
В наличност
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-WC02 |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | ПРАХОСМУКАЧКА ЗА КАМИНА |
| ТЕГЛО | 4.300 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1000 W, 18 Л. |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.300 kg |
| EAN | 3800123173448 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













