ГОТВАРСКА ПЕЧКА РЕТРО ЕКО ЧУГУНЕН ПЛОТ PROMETEY
Код: 232944
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от13.52 €
/
26.44лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Марка | PROMETEY |
| ТИП ПЕЧКА | ПЕЧКИ |
| ДИМООТВОД | 130 MM |
| МОЩНОСТ-KW | 9.5 KW |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 76x81x46 cm |
| ТЕГЛО | 72.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФУРНА: 26X40X40 CM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 72.000 kg |
| EAN | 3800501195901 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























