ГОТВАРСКА ПЕЧКА РЕТРО ЕКО ЧУГУНЕН ПЛОТ PROMETEY
Code: 232944
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from13.52 €
/
26.44лв.
Interest, fees and APR

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Brand | PROMETEY |
| STOVE TYPE | STOVE |
| SMOKE OUTLET | 130 MM |
| MAX POWER | 9.5 KW |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 76x81x46 cm |
| WEIGHT | 72.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУРНА: 26X40X40 CM |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 72.000 kg |
| EAN | 3800501195901 |
No documents were found for this product

English 


























