ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONOSTEP БОР ГРИЗЛИ 4376, 8.00 мм, 32/AC4
Код: 228150



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : 4376
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
10.22 €7.66 € 14.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.22 М2):
22.69 €17.01 € 33.27 лв. Спести: 25 %
| Марка | KRONOSTEP |
| МОДЕЛ | БОР ГРИЗЛИ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | 4376 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | TWIN CLIC |
| ДЪЛЖИНА | 1285.00 мм |
| ШИРИНА | 192.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2200 |
| EAN | 5907555419248 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











