ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ДЪБ БРОНЗ FU045, 8.00 мм, 33/AC5, ФАСКА
Код: 228302



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 33/AC5
- ДЕКОР : FU045
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
10.47 €6.80 € 13.30 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.9 М2):
19.89 €12.92 € 25.27 лв. Спести: 35 %
| Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | ДЪБ БРОНЗ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 33/AC5 |
| ДЕКОР | FU045 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | ТЪМНА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 197.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8990 |
| EAN | 8696681048695 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











