ОРАНЖЕРИЯ 600X300X200CM GARDEN STAR HD-105
Код: 229852






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от6.26 €
/
12.24лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.57€
/
10х32.41лв.
Цена: 254.90 €165.68 € / 324.04 лв.
Спести: 35 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-105 |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8934970605151 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 



















