ОРАНЖЕРИЯ 1000Х300Х200CM GARDEN STAR HD-7763
Код: 452800










Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от11.90 €
/
23.27лв.
Лихва, такси и ГПР

10х31.49€
/
10х61.59лв.
Цена: 449.90 €314.93 € / 615.95 лв.
Спести: 30 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-7763 |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 20БР. ПРОЗОРЦИ, 1БР. ВРАТА |
| EAN | 8939973010155 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
319.92 € / 625.71 лв. 
Български 























