ОРАНЖЕРИЯ 1000Х300Х200CM GARDEN STAR HD-7763
Code: 452800










The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from11.90 €
/
23.27лв.
Interest, fees and APR

10х31.49€
/
10х61.59лв.
Price: 449.90 €314.93 € / 615.95 лв.
Save: 30 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-7763 |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 1000.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 20БР. ПРОЗОРЦИ, 1БР. ВРАТА |
| EAN | 8939973010155 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
319.92 € / 625.71 лв. 
English 























