ОРАНЖЕРИЯ 600X300X200CM GARDEN STAR HD-105
Code: 229852






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from6.26 €
/
12.24лв.
Interest, fees and APR

10х16.57€
/
10х32.41лв.
Price: 254.90 €165.68 € / 324.04 лв.
Save: 35 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-105 |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 600.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8934970605151 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 



















