ОРАНЖЕРИЯ 400X250X200CM GARDEN STAR HD-8258
Код: 119766
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от3.78 €
/
7.39лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-8258 |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 250.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪВМЕСТИМ С АРТ. 224309 |
| EAN | 8939973012159 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 




















