ОРАНЖЕРИЯ 400X250X200CM GARDEN STAR HD-8258
Code: 119766
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from3.78 €
/
7.39лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-8258 |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 250.00 см |
| LENGTH | 400.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪВМЕСТИМ С АРТ. 224309 |
| EAN | 8939973012159 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 




















