ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 400X250X200CM GARDEN STAR HD-8258
Code: 224309
Product is out of stock
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-8258 |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 250.00 см |
| LENGTH | 400.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПАРНИК: 119766/147702 |
| EAN | 8939973483157 |
No documents were found for this product

English 














