ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 400X250X200CM GARDEN STAR HD-8258
Код: 224309
Продуктът не е в наличност
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-8258 |
| ТИП | ПЛАТНИЩЕ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 250.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ПАРНИК: 119766/147702 |
| EAN | 8939973483157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














