ДУШ КАБИНА SYNCHRO SK-S-002
Код: 138692
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ПРАГ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 185.50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | SK-S-002 |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПРАГ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800132514850 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























