ДУШ ПАНЕЛ SYNCHRO GS-4009
Код: 496787


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СМЕСИТЕЛ
- СТАЦИОНАРЕН ДУШ
- ПОДВИЖЕН ДУШ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
- ШИРИНА : 200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.87 €
/
9.52лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.88€
/
10х25.19лв.
Цена: 171.79 €128.84 € / 251.99 лв.
Спести: 25 %
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | GS-4009 |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| БРОЙ ДЮЗИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1200.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СТЪКЛЕНА ПОЛИЦА |
| EAN | 3800132515086 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























