ДУШ ПАНЕЛ SYNCHRO GS-4009
Code: 496787


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TAP
- FIX SHOWER
- HAND SHOWER
- LENGTH : 200.00 мм
- WIDTH : 200.00 мм
- HEIGHT : 1200.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.87 €
/
9.52лв.
Interest, fees and APR

10х12.88€
/
10х25.19лв.
Price: 171.79 €128.84 € / 251.99 лв.
Save: 25 %
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | GS-4009 |
| TAP | Yes |
| FIX SHOWER | Yes |
| HAND SHOWER | Yes |
| NOZZLE NUMBER | 6 |
| LENGTH | 200.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| HEIGHT | 1200.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | СТЪКЛЕНА ПОЛИЦА |
| EAN | 3800132515086 |
No documents were found for this product

English 
























