ДУШ КАБИНА SYNCHRO SK-S-002
Code: 138692




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- THRESHOLD
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 185.50 см
Shipping:
See credit plans
from4.91 €
/
9.60лв.
Interest, fees and APR

10х13.00€
/
10х25.43лв.
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | SK-S-002 |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| THRESHOLD | Yes |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 185.50 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800132514850 |
No documents were found for this product

English 




















