ДУШ КАБИНА 90Х90 SYNCHRO SK-S-004/F
Код: 129200
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : КВАДРАТНА
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ПОДДУШОВО КОРИТО
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.03 €
/
15.71лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.26€
/
10х41.58лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | SK-S-004/F |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | КВАДРАТНА |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Да |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800132516144 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















