ДУШ КАБИНА 90Х90 SYNCHRO SK-S-004/F
Code: 129200
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : КВАДРАТНА
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- SHOWER TRAY
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from8.03 €
/
15.71лв.
Interest, fees and APR

10х21.26€
/
10х41.58лв.
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | SK-S-004/F |
| SHOWER CABIN FORM | КВАДРАТНА |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| SHOWER TRAY | Yes |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800132516144 |
No documents were found for this product

English 






















