ДУШ КАБИНА 90Х90 SOHO ЧЕРЕН МАТ FORMINA BANYO
Код: 246058






Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : РЕЛЕФНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН МАТ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.00€
/
10х43.03лв.
Цена: 264.99 €219.99 € / 430.26 лв.
Спести: 45.00 €
| Марка | FORMINA BANYO |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | РЕЛЕФНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907548125781 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























