ДУШ КАБИНА 90Х90 SOHO ЧЕРЕН МАТ FORMINA BANYO
Code: 246058






The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : РЕЛЕФНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- COLOUR : ЧЕРЕН МАТ
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х22.00€
/
10х43.03лв.
Price: 264.99 €219.99 € / 430.26 лв.
Save: 45.00 €
| Brand | FORMINA BANYO |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | РЕЛЕФНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5907548125781 |
No documents were found for this product

English 

























