ДУШ КАБИНА 90Х90 INTER CERAMIC ЕММА NEW
Код: 125967



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОР
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 180.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.34 €
/
8.49лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.50€
/
10х22.49лв.
Цена: 153.30 €114.97 € / 224.86 лв.
Спести: 25 %
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ЕММА NEW |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОР |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Не |
| ПРАГ | Не |
| СМЕСИТЕЛ | Не |
| ВЕНТИЛАЦИЯ | Не |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 6988354242908 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















