ДУШ КАБИНА 90Х90 INTER CERAMIC ЕММА NEW
Code: 125967



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОР
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 180.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.34 €
/
8.49лв.
Interest, fees and APR

10х11.50€
/
10х22.49лв.
Price: 153.30 €114.97 € / 224.86 лв.
Save: 25 %
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ЕММА NEW |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОР |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| SHOWER TRAY | No |
| THRESHOLD | No |
| TAP | No |
| VENTILATION | No |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 180.00 см |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 6988354242908 |
No documents were found for this product

English 





















