ДУШ КАБИНА 90Х90 IDEALSTANDARD CONNECT 2 QUAD
Код: 122724
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от17.38 €
/
33.99лв.
Лихва, такси и ГПР

10х46.00€
/
10х89.97лв.
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ | CONNECT 2 QUAD |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Не |
| ПРАГ | Не |
| СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 8014140455707 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























