ДУШ КАБИНА 90Х90 IDEALSTANDARD CONNECT 2 QUAD
Code: 122724
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from17.38 €
/
33.99лв.
Interest, fees and APR

10х46.00€
/
10х89.97лв.
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL | CONNECT 2 QUAD |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| SHOWER TRAY | No |
| THRESHOLD | No |
| TAP | No |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 8014140455707 |
No documents were found for this product

English 
























