ДУШ КАБИНА 90Х90 FORMINA BANYO PERLINE NEW
Код: 228592
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ПОДДУШОВО КОРИТО
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от14.47 €
/
28.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х38.30€
/
10х74.91лв.
| Марка | FORMINA BANYO |
| МОДЕЛ | PERLINE NEW |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Да |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 8683681146636 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















