ДУШ КАБИНА 90Х90 FORMINA BANYO PERLINE NEW
Code: 228592
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- SHOWER TRAY
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 200.00 см
Shipping:
See credit plans
from14.47 €
/
28.30лв.
Interest, fees and APR

10х38.30€
/
10х74.91лв.
| Brand | FORMINA BANYO |
| MODEL | PERLINE NEW |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| SHOWER TRAY | Yes |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 8683681146636 |
No documents were found for this product

English 





















