ДУШ КАБИНА 80Х80 INTER CERAMIC БЛЕЙК
Код: 126949
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : КВАДРАТНА
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ТОНИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 180.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.08 €
/
11.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.10€
/
10х31.49лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | БЛЕЙК |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | КВАДРАТНА |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ТОНИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Не |
| ПРАГ | Не |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354242984 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























