ДУШ КАБИНА 80Х80 INTER CERAMIC БЛЕЙК
Code: 126949
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : КВАДРАТНА
- COLOUR OF THE GLASS : ТОНИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- WIDTH : 80.00 см
- HEIGHT : 180.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.08 €
/
11.89лв.
Interest, fees and APR

10х16.10€
/
10х31.49лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | БЛЕЙК |
| SHOWER CABIN FORM | КВАДРАТНА |
| COLOUR OF THE GLASS | ТОНИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| SHOWER TRAY | No |
| THRESHOLD | No |
| WIDTH | 80.00 см |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354242984 |
No documents were found for this product

English 


























