ДУШ КАБИНА 120Х80 SYNCHRO 8051 L
Код: 233305
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОР
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ПОДДУШОВО КОРИТО
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.11 €
/
15.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | 8051 L |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОР |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Да |
| ПРАГ | Не |
| СМЕСИТЕЛ | Не |
| ВЕНТИЛАЦИЯ | Не |
| ГРЪБ-ДУШ КАБИНА | Не |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800132517004 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















